ŠVOK GAMINTOJAI NAUJIENOS NAUDINGA KONTAKTAI
LT EN RU

PRODUKTAI IR PASLAUGOS

Vėdinimas
Oro kondicionavimas. Šaldymas
Automatika
Ventiliai ir pavaros
Drėkinimas
Sausinimas
Baseinų įranga
Šildymas
Filtrai ir filtravimo sistemos
Vietinio nutraukimo sistemos
Centriniai vakuuminiai siurbliai
Pirties garo generatoriai

ŠVOK

Ar įsivaizduojate, kaip gera, kokybiška oro ruošimo (ŠVOK) įranga gali saugoti, tausoti ir puoselėti Jūsų sveikatą? Jūsų paties, tėvų, vaikų, artimųjų? Arba bendradarbių: vadovų, kolegų ir pavaldinių? Arba klientų: esamų ir potencialių?

Mes padedam pasirinkti tarp daugybės sudėtingų ŠVOK įrenginių tiksliausią ir geriausią būtent tam verslui, kad jis, savo ruožtu, kaip darbdavys užtikrintų komfortiškas sąlygas darbuotojams, užsitikrintų kokybišką produktų gamybą, kurią neigiamai gali įtakoti kintanti oro drėgmė, temperatūros svyravimai ir pan., tuo pačiu sutaupytų elektros energijos, mažintų šiluminės energijos sąnaudas, mažintų techninio aptarnavimo prastovas bei kad objekte sumontuota įranga jau dabar atitiktų ne tik reiklius šios dienos, bet ir dar griežtesnius ateities aplinkosaugos normatyvus. Juk mes gyvename viename pasaulyje, taip?

Įdomu būtų išgirsti Jūsų mintis. Pabendrauti. Sužinoti ir suprasti, ko Jums reikia. Kokie jūsų poreikiai? Kokios įrangos Jums reikia? Kokio sprendimo Jus ieškote? Ar įsivaizduojate, koks galvos skausmas gali kilti dėl netinkamo inžinierinio sprendimo? Pvz., dėl per sauso oro, per didelės drėgmės, aplietų lubų, supelijusių konstrukcijų arba nepakankamo šildymo ar kondicionavimo, dėl brangaus, neekonomiško šildymo, dėl nepatogaus, nelankstaus įrangos valdymo? Nekalbant apie "nuplaukusią" premiją, bet ir apie "pakibusią ant plauko" karjerą... O juk tenorėjote gerai atlikti darbą.  Išspręsti realią problemą. Sutaupyti. Suvaldyti...Gauti nors truputį ramybės...Daugiau užtikrintumo...Didesnio patogumo...

Jei apie tai kada nors mąstėte, jei kada nors teko dėl to nukentėti, o gal tiesiog žvelgiate  į ateitį ir bijote apsirikti, ieškote patarimų, konsultacijų ir sprendimų, kreipkitės į mus, patyrusius ir jau daugelių klientų įvertintus ŠVOK (Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas) srities profesionalus.

Klientams padedame produktais, kuriais patys visada galime pasitikėti, pavyzdžiui, Aermec kompanija jau virš 50 metų kuria, gamina ir tobulina kondicionavimo/šaldymo įrangą, kurią sertifikuoja pagal Eurovent standartus, garantuojančius sąžiningus ir teisingus deklaruojamus techninius parametrus. Ar tai svarbu? Ar svarbu energijos ir kitų kaštų taupymas, įrangos patikimumas, kompaktiškumas ir tylumas, aplinkosauginiai reikalavimai? Mums atrodo, kad taip.
Visi mūsų tiekėjai, partneriai, tai gerai pasaulyje žinomi ir patikimi gamintojai (http://www.nit.lt/meniu/gamintojai/). Kai kurie jų – stipriausi savo srityje, kai kurie – vejasi stipriausius ar lipa jiems ant kulnų. Vieni gamina specializuotus, neturinčio analogo, produktus. Kiti – savo kokybe lenkia visus konkurentus. Visi gamina kokybišką įrangą ir gali patenkinti praktiškai visus Jūsų norus ar sumanymus. Tikrai taip. Tereikia susisiekti su mumis ir NIT profesionalai padės Jums pasirinkti, nes ne visi daiktai yra vienodi, nors atrodo taip pat.

< Atgal

Į viršų

2005 © UAB "NIT"
VilniusSavanorių pr. 151, LT-03150 Vilnius, LietuvaTel. (8 5) 27 28 552Faks. (8 5) 27 28 559El. paštas info@nit.lt
KaunasPramonės pr. 23, LT-51287 Kaunas, LietuvaTel. (8 37) 20 79 05Faks. (8 37) 20 79 06El. paštas kaunas@nit.lt
Kaliningradas236006, Moskovskij pr. 182, Kaliningrad, RusijaTel. (+740 12) 508 466Faks. (+740 12) 508 466El. paštas kaliningrad@nit.lt