ŠVOK GAMINTOJAI NAUJIENOS NAUDINGA KONTAKTAI
LT EN RU

PRODUKTAI IR PASLAUGOS

Vėdinimas
Oro kondicionavimas. Šaldymas
Automatika
Ventiliai ir pavaros
Drėkinimas
Sausinimas
Baseinų įranga
Šildymas
Filtrai ir filtravimo sistemos
Vietinio nutraukimo sistemos
Centriniai vakuuminiai siurbliai
Pirties garo generatoriai

GAMINTOJAI > TROX TLT GBMH

TROX TLT GBMH. Vėdinimo ventiliatoriai. Dūmų šalinimo ventiliatoriai iki 600*C/2h. GreenLine ventiliatoriai.

Apie gamintoją >
Gamintojo tinklapis >
Gamintojo katalogai >

Apie gamintoją

TROX TLT GmbH. Sėkmingas vizijų įgyvendinimas

TROX-TLT GmbH 175 metus gamina aukščiausios kokybės produktus, skatindami inovacijas vėdinimo ir oro apdorojimo technologijoje. Įmonė kaskart pateikia moderniausius, novatoriškiausius, orientuotus į ateitį technologijos sprendimus klientams ir galutiniams vartotojams.

Šiandien TROX-TLT GmbH yra pasaulinė pramoninių ventiliatorių gamybos lyderė, kurios verslo kultūra remiasi savitarpio pagarba, pasitikėjimu, atvirumu ir pasiekimo džiaugsmu ir ši kultūra mums kiekvienam yra asmeniškai svarbi tiek įmonės viduje tiek už jos ribų.

Novatoriški sprendimai būtų neimanomi be nuolatinio bendravimo su mūsų klientais ir įsigilinimo į jų poreikius. Tenkindami mūsų klientų interesus, mes naudojamės efektyviomis TROX technologijomis ir plečiame savo gebėjimus visame bendradarbiaujančiame organizacijos tinkle.

Ventiliatoriai išjudina orą ir kitas dujas, perstumdami juos iš vienos vietos į kitą. Šitoks oro apdorojimas turi didelę reikšmę technologijos procese, termoinžinerijoje, dulkių ištraukimo sistemose, pastatų eksplotavimo, tunelio vėdinimo ir aerodinaminio vamzdžio įrangoje.

TROX-TLT GmbH ventiliatoriai ir sistemos užtikrina optimalią veiklą daugelyje taikomųjų sričių, pvz., priešgaisrinėje apsaugoje, chemijos ir naftos chemijos procesuose, cemento gamyboje, elektronikoje, maisto perdirbime, tiksliojioje mechanikoje, automobilių inžinerijoje, laivų statyboje, šachtų vėdinime, elektrinėse, oro kondicionavimo ir  vėdinimo sistemose, mechaninėje inžinerijoje, atliekų deginime, farmacijos gamyboje, plieno gamyboje, požeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse, džiovintuvuose, tunelių ventiliacijoje ir aerodinaminio vamdžio konstrukcijoje.

< Atgal

Į viršų

2005 © UAB "NIT"
VilniusSavanorių pr. 151, LT-03150 Vilnius, LietuvaTel. (8 5) 27 28 552Faks. (8 5) 27 28 559El. paštas info@nit.lt
KaunasPramonės pr. 23, LT-51287 Kaunas, LietuvaTel. (8 37) 20 79 05Faks. (8 37) 20 79 06El. paštas kaunas@nit.lt
Kaliningradas236006, Moskovskij pr. 182, Kaliningrad, RusijaTel. (+740 12) 508 466Faks. (+740 12) 508 466El. paštas kaliningrad@nit.lt