ŠVOK GAMINTOJAI NAUJIENOS NAUDINGA KONTAKTAI
LT EN RU

PRODUKTAI IR PASLAUGOS

Vėdinimas
Oro kondicionavimas. Šaldymas
Automatika
Ventiliai ir pavaros
Drėkinimas
Sausinimas
Baseinų įranga
Šildymas
Filtrai ir filtravimo sistemos
Vietinio nutraukimo sistemos
Centriniai vakuuminiai siurbliai
Pirties garo generatoriai

GAMINTOJAI > HOVAL

HOVAL. Komfortinis vėdinimas. Vidaus klimato sistemos. Šilumokaičiai.

Apie gamintoją >
Gamintojo tinklapis >
Gamintojo katalogai >

Apie gamintoją

HOVAL prekinis ženklas yra tarptautiniu mastu žinomas kaip vienas iš pirmaujančių tiekėjų patalpų klimato kontrolės sprendimuose. Daugiau nei 65 metų patirtis išugdė reikalingus gebėjimus ir nuolat papildomai motyvuoja kurti išskirtinius sprendimus ir techniškai pažangią įrangą. Įmonė pasiryžusi ir įsipareigojusi maksimizuoti energijos vartojimo efektyvumą, tuo prisidedant aplinkos apsaugos. HOVAL įsitvirtino kaip intelektualių šildymo ir vėdinimo sistemų tiekėjas-ekspertas, eksportuojantis į daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje.

HOVAL komfortinis vėdinimas

Didesnis komfortas ir didesnis energijos vartojimo efektyvumas tiek privačiuose būstuose tiek verslo patalpose: mūsų komfortinio vėdinimo produktai palaiko šviežią, švarų orą gyvenamosiose ir darbinėse vietose. Hoval naujoviška sistema šilumos ir drėgmės regeneravimu užtikrina sveiką patalpos mikroklimatą, tuo pačiu metu tausoja energijos išteklius ir prisideda prie geresnės aplinkosaugos.

HOVAL vidaus mikroklimato sistemos

Patalpų mikroklimato sistemos užtikrina aukščiausią oro kokybę ir ekonominį tinkamumą. HOVAL diegė decentralizuotas sistemas daugelį metų. Esmė yra naudoti kelių oro kondicionavimo vienetų, net ir skirtingų tipų, derinius, kurie gali būti valdomi atskirai arba kartu kaip viena sistema. Tai padeda HOVAL lanksčiai reaguoti į didelius reikalavimus šildymo, vėsinimo ir vėdinimo srityse.

HOVAL šilumos regeneravimas

Šilumos regeneravimas padeda efektyviai vartoti energiją. HOVAL siūlo du skirtingus šilumos atagavimo sprendimus: plokštelinius šilumokaičius ir rotacinius šilumokaičius.

 

< Atgal

Į viršų

2005 © UAB "NIT"
VilniusSavanorių pr. 151, LT-03150 Vilnius, LietuvaTel. (8 5) 27 28 552Faks. (8 5) 27 28 559El. paštas info@nit.lt
KaunasPramonės pr. 23, LT-51287 Kaunas, LietuvaTel. (8 37) 20 79 05Faks. (8 37) 20 79 06El. paštas kaunas@nit.lt
Kaliningradas236006, Moskovskij pr. 182, Kaliningrad, RusijaTel. (+740 12) 508 466Faks. (+740 12) 508 466El. paštas kaliningrad@nit.lt